Zaloguj się

Baza technologii

Polityka prywatności


Zasady zachowania poufności

Uwaga: Przed rozpoczęciem korzystania z bazy danych proszę zapoznać się z zasadami zachowania poufności informacji. Korzystanie z bazy oznacza akceptację tych zasad. Jeżeli ich nie akceptujesz, zaprzestań korzystania z bazy.

Niniejsze Zasady zachowania poufności informacji objaśniają sposób gromadzenia i wykorzystywania danych w witrynie bazy danych technologii eksploatacji rud miedzi i surowców towarzyszących w Polsce (dalej: "Baza"); nie odnoszą się one do żadnych innych dostępnych online i offline witryn sieci www, zarządzanych przez KGHM Cuprum. Przez skorzystanie z Bazy użytkownik wyraża zgodę na sposoby gromadzenia i wykorzystywania informacji opisane w niniejszych Zasadach zachowania poufności informacji.

Zbieranie danych osobowych

W przypadku użytkowników bazy wymagających logowania, zwracamy się o podanie informacji pozwalających na określenie ich tożsamości (czyli danych osobowych) i informacji kontaktowych w celu dostarczenia zamówionych przez nich danych wymaganych przy logowaniu (login i hasło), Zbierane dane osobowe użytkownika mogą obejmować imię i nazwisko, stanowisko, nazwę firmy lub organizacji, adres e-mail, numer telefonu, adres pocztowy.

Bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji

Wszystkie informacje przechowywane są w bezpiecznych warunkach.

Osoby wysyłające do nas wiadomości pocztą elektroniczną powinny pamiętać, że wiadomości takie mogą nie być zabezpieczone przed przejęciem przez nieupoważnione osoby.

W przypadku napotkania na problemy techniczne w korzystaniu z naszej strony, prosimy o kontakt z naszym Administratorem strony.

O nas | FAQ | Polityka prywatności | Kontakt
Copyright © 2008 KGHM CUPRUM Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu